Новини

Cпрощення митних процедур

20.10.2016 / 13:40

На сьогодні за принципом «єдиного вікна» оформлено понад 10,5 тисячі митних декларацій.  Про це повідомив Голова ДФС України Роман Насіров.

«Тільки протягом останніх чотирьох днів через електронну систему «Єдине вікно» відбулося понад 550 оформлень митних декларацій. Ми постійно удосконалюємо систему, щоб проходження контрольних процедур на митниці відбувалося швидше та якісніше», — наголосив очільник відомства.

Зі слів очільника відомства, найбільше заявок подано та оформлено на Київській митниці. З 1 січня  за принципом «Єдиного вікна» тут оформлено понад 2,5 тисячі митних декларацій. Крім того, близько 1,3 тисячі декларацій оформлено на Дніпропетровській митниці ДФС.

Нагадаємо, з 1 серпня 2016 року на пунктах митного контролю запрацювала автоматизована система «Єдине вікно», яка має на меті пришвидшити оформлення експортно-імпортних операцій. Це — один з елементів реформування митниці.

Система є повністю автоматизованою, дає змогу подавати документи один раз в одному місці і мінімізує контакти з держслужбовцями. «Єдине вікно» передбачає створення єдиної електронної бази даних, яка дає змогу різним службам контролю та митницям в автоматичному режимі обмінюватися інформацією про вантаж, який проходить через кордон України, і про результати його державного контролю.