Новини

Вилучення. Регіони

31.10.2016 / 17:00

Брендовий алкоголь з однієї бочки

На Дніпропетровщині в рамках операції «Акциз-2016» припинено діяльність підпільного цеху з незаконного виробництва алкогольної продукції.

Працівниками оперативного управління Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровської області,  в рамках операції «Акциз — 2016» встановлено та припинено діяльність підпільного цеху з незаконного виробництва алкогольної продукції.

У ході проведених обшуків встановлено, що двоє мешканців Кривого Рогу в гаражі на території гаражного кооперативу, організували підпільний цех з виробництва незаконних алкогольних напоїв, в тому числі підроблених  під дорогі елітні бренди.

Реалізацію здійснювали через мережу Інтернет за допомогою служби доставки. Таким чином фальсифікований алкоголь реалізовувався по всій території України. В ході здійснення своєї діяльності зловмисники використовували вигадані імена.

У результаті проведеного обшуку виявлено та вилучено близько 1500 л спирту у пластикових пляшках та бочках, близько 300 тетрапаків об’ємом по 3 л кожний  з готовою продукцією, а також обладнання та комплектуючі горілчаної фурнітури, харчові ароматизатори, порожня тара. Усього на суму понад 300 тис. грн.

Наразі відібрані зразки спиртовмісних рідин направлені на проведення експертизи, встановлюється коло осіб, причетних до незаконної діяльності. Слідчі дії тривають.

 

Пально-мастильні – без дозвільних документів

В ході проведення операції «Акциз-2016» працівники податкової міліції Черкаській області в м. Городище викрили автозаправну станцію, яка функціонувала без відповідних дозвільних документів.

В результаті проведених заходів виявлено та вилучено понад 8 тонн дизельного палива та майже 20 тонн бензину марок А‑92, А‑95 і А‑95 Євро. Загальну вартість вилучених з незаконного обігу паливно-мастильних матеріалів попередньо оцінено у 178 тис. гривень. Вилучені ТМЦ знаходяться на відповідальному зберіганні.

За порушення порядку провадження господарської діяльності організатору нелегальної АЗС загрожують адміністративні санкції.

Триває подальша перевірка.

 

На Львівщині викрито схему незаконного імпорту продуктів харчування та алкоголю. Вилучено товарів на 800 тис. грн.

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області в рамках операцій «Акциз-2016», «Рубіж-2016» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України викрито схему ввезення на територію України іноземних продуктів харчування та алкоголю.

Встановлено, що в одному з населених пунктів області здійснюється накопичення товарів, ввезених в Україну подрібненими партіями, обсяг яких згідно чинного законодавства дозволяє не сплачувати митні платежі, оскільки вони нібито для особистого користування.

Насправді товари складували та продавали через мережу Інтернет, використовуючи послуги одного з поштових операторів.

В результаті обшуку, проведеного в гаражному приміщенні, виявлено та вилучено незаконно ввезені алкогольні напої, каву, сир, олію, шоколад та томатну пасту.

Орієнтовна вартість виявлених товарів складає 800 тисяч гривен.

Слідчі дії тривають.