Інші податки
Тема: Податок на прибуток

Про зменшення фінансового результату до оподаткування на суму доходів у вигляді дивідендів

Головні управління ДФС в областях та м. Києві,
Офіс  великих  платників податків ДФС

Державна фіскальна служба України у зв’язку з надходженням запитів платників податків та, керуючись п. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) повідомляє, що для застосування положень п.п. 140.4.1 п. 140.4 ст. 140 Кодексу щодо коригування фінансового результату до оподаткування платниками податку на прибуток, слід керуватись листом Міністерства фінансів України від 25.07.2016 № 31-11130-09-10/21370 (копія додається).

Податкові консультації з питання коригування фінансового результату до оподаткування на суму нарахованих доходів від участі в капіталі інших платників податку на прибуток підприємств, платників єдиного податку четвертої групи та на суму нарахованих доходів у вигляді дивідендів, що підлягають виплаті від інших платників податків, застосовуються у частині, що не суперечить цьому роз’ясненню.

Начальникам головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників ДФС довести зазначений лист до відома платників податку і підпорядкованих органів ДФС для використання в роботі та забезпечити врахування вимог листа при проведенні контрольно-перевірочної роботи та апеляційних процедур.

Додаток: на 4 арк. у 1 прим.


В. о. заступника Голови М. В. ПРОДАН