Новини
Тема: ПДФО, Приватні підприємці

Включення до складу витрат підприємця вартості навчання у зв’язку з підвищенням кваліфікації

Чи включається до складу витрат фізичної особи — підприємця вартість навчання у зв’язку з підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) найманої особи?


Витрати платника податку на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників робітничих професій, а також у разі якщо законодавством передбачено обов’язковість періодичної перепідготовки або підвищення кваліфікації, визначені у пп. 140.1.3 п. 140.1 ст. 140 Податкового кодексу, не належать до витрат операційної діяльності.

Таким чином, вартість навчання у зв’язку з підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) найманої особи не включається до складу витрат фізичної особи — підприємця.


Єдина база податкових знань, www.sta.gov.ua

«Гарячі лінії»

Дата: 15 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00