Новини
Тема: РРО. Готівковий обіг

Надання інформації про обсяг розрахункових операцій та копії розрахункових документів

З якої дати слід надавати інформацію про обсяг розрахункових операцій та копії розрахункових документів, фіскальних звітних чеків дротовими або бездротовими каналами зв’язку?


Відповідно до п. 7 ст. 3 Закону про РРО, який набере чинності з 01.01.2012 р., до органів ДПС необхідно подавати звітність, пов’язану із застосуванням РРО та розрахункових книжок, не пізніше 15 числа місяця, наступного за звітним, у разі якщо цим пунктом не передбачено надання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку.

Суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні надавати до органів ДПС дротовими або бездротовими каналами зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів, які до них приєднано.

Суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за винятком електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні надавати до органів ДПС дротовими або бездротовими каналами зв’язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або безготівковій формі, або про обсяг операцій купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам’яті.

Порядок передачі інформації до органів ДПС дротовими або бездротовими каналами зв’язку встановлюється ДПС України на базі технології, розробленої Нацбанком України та погодженої ДПС України.

Враховуючи вищезазначене, суб’єкти господарювання зобов’язані надавати інформацію про обсяг розрахункових операцій та копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків дротовими або бездротовими каналами зв’язку з 01.01.2012 р.


Єдина база податкових знань, www.sta.gov.ua