Новини

Захист жителів і гостей столиці від виробників контрафактної продукції

Податкові міліціонери м. Києва перекрили канал нелегального розповсюдження на території столиці елітних лікеро-горілчаних виробів Chivas Regal, Remy Martin та Moet & Chandon групою підприємливих громадян під керівництвом 40-річного мешканця Печерського району. Ділки орендували кілька гаражних боксів у кооперативі на Березняках, де розташовувався перевалочний пункт зберігання контрафактних алкогольних напоїв — віскі, коньяку, рому, горілки тощо.

«Проведені слідчо-оперативні заходи дали змогу встановити, що з цих «оптових баз» алкогольні напої сумнівного походження та якості реалізовувалися у закладах торгівлі та в оптово-роздрібній мережі Києва», — зазначив Ігор Усик.

Головний податковий міліціонер столиці уточнив, що жодних ліцензій на право торгівлі лікеро-горілчаними виробами та інших дозвільних документів постачальники «елітки» пред’явити не змогли. Та й, власне, на продукції було наклеєно підроблені марки акцизного податку або їх взагалі не було.

«Всього за результатами проведених обшуків вилучено 1777 пляшок алкоголю під торговими марками відомих світових брендів Chivas Regal, Remy Martin, Bushmills, Hennessy, Martell, Moet & Chandon на загальну суму близько 660 тис. грн.», — повідомив Ігор Усик. На сьогодні щодо організаторів злочинної схеми порушено кримінальну справу, триває слідство.

«Захист жителів від виробників контрафактної продукції — це та робота, якою ми займатимемося постійно, аби запобігти загрозам для здоров’я та безпеки жителів і гостей міста. Це завдання є пріоритетним для податкової міліції,
і мною дано вказівку максимально посилити боротьбу із засиллям контрафакту в Києві», — резюмував Ігор Усик.


За матеріалами УПМ ДПА у м. Києві