ПДВ

Податкові накладні у паперовому вигляді

Чи потрібно мати податкові накладні за період з 01.01.2015 р. по 01.07.2015 р. у паперовому вигляді з мокрою печаткою?


Відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєструвати її в ЄРПН.

Починаючи з 01.01.2015 р. усі податкові накладні та розрахунки коригування до них складаються платниками ПДВ виключно в електронній формі.

Згідно з п. 11 розділу XX Податкового кодексу з 01.02.2015 р. реєстрації в ЄРПН підлягають усі податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних (у тому числі ті, що не надаються покупцю, виписані за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування) незалежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній/розрахунку коригування.

До 01.02.2015 р. платникам ПДВ надано можливість реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до них в ЄРПН незалежно від суми ПДВ, що міститься у податковій накладній або розрахунку коригування.

З 01.02.2015 р. обов’язковій реєстрації в ЄРПН підлягають всі податкові накладні та розрахунки коригування до них, складені починаючи з 01.02.2015 р. незалежно від суми ПДВ, зазначеної в такій податковій накладній/розрахунку коригування. Обов’язковій реєстрації також підлягають податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнено від оподаткування, а також податкові накладні, що не надаються покупцю.

Отже, у паперовому вигляді у платника податку мають бути тільки податкові накладні за січень 2015 р., які не підлягали обов’язковій реєстрації, якщо їх не зареєстровано в ЄРПН.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42