Податок на прибуток

Відсутні показники оподаткування

Чи подається звітність платниками податку на прибуток підприємств у разі відсутності показників?


Відповідно до п. 49.2 ст. 49 Податкового кодексу платник податків зобов’язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

Згідно з п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу платник податку на прибуток подає разом із відповідною податковою декларацією фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Таким чином, платники податку на прибуток підприємств у разі наявності будь-яких показників, які підлягають декларуванню (у тому числі показників, які мають нульове значення або підлягають декларуванню у складі фінансової звітності, що подається разом з декларацією), зобов’язані подавати податкову декларацію та форми фінансової звітності у строки, передбачені п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу.

 

«Гарячі лінії»

Дата: 29 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42