Оплата праці

Різні місяці підвищення окладу та надбавки

У грудні 2015 р. відбулося підвищення посадового окладу, а у лютому 2016 р. підвищилась надбавка за вислугу років. Чи вважатиметься лютий базовим місяцем?


Пунктом 5 Порядку № 1078 передбачено, що у разі зростання заробітної плати за рахунок інших її складових без підвищення тарифних ставок (окладів) сума індексації не зменшується на розмір підвищення заробітної плати.

У разі коли відбувається підвищення тарифної ставки (окладу), у місяці підвищення враховуються всі складові заробітної плати, які не мають разового характеру.

Отже, якщо у лютому 2016 р. відбувається підвищення надбавки за вислугу років, але при цьому посадовий оклад не підвищується, то базовим місяцем залишається грудень 2015 р.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42