РРО. Готівка

Використання РРО при виконанні будівельних робіт

Чи може підприємство об’єднання громадян «П» (ПОГ «П») при виконанні будівельних робіт проводити готівкові розрахунки у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів?


Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни, зокрема, до п. 1 ст. 9 Закону України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо обов’язкового застосування РРО та розрахункових книжок при наданні послуг підприємствами, установами й організаціями всіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ та організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку.

Зазначеним пунктом надано право проводити розрахунки у касах підприємств з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку, винятково при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва. При наданні послуг за готівку розрахунки слід проводити із застосуванням РРО.

Таким чином, ПОГ «П» не може проводити готівкові розрахунки у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку, тому при наданні послуг, у тому числі згідно з договором підряду на виконання будівельних робіт, розрахунки повинні здійснюватись із застосуванням РРО на загальних підставах.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42