Податок на прибуток

Коригування фінансового результату

Чи передбачено право на коригування (зменшення) фінансового результату до оподаткування на суму використаного резерву відпусток незалежно від того, чи за рахунок резерву, нарахованого станом на 01.01.2015 р., чи резерву, нарахованого у 2015 р.?


Відповідно до пп. 139.1.2 п. 139.1 ст. 139 Податкового кодексу фінансовий результат до оподаткування зменшується:

  • на суму витрат (крім оплати відпусток працівникам та інші виплати, пов’язані з оплатою праці, та резервів, визначених пунктами 139.2 та 139.3 цієї статті), які відшкодовані за рахунок резервів та забезпечень для відшкодування наступних (майбутніх) витрат, сформованих відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності;
  • на суму коригування (зменшення) резервів та забезпечень для відшкодування наступних (майбутніх) витрат (крім забезпечень на відпустки працівникам та інші виплати, пов’язані з оплатою праці, та резервів, визначених пунктами 139.2 та 139.3 цієї статті), на яку збільшився фінансовий результат до оподаткування відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42