Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
16.03.2012, № 11

Звітує УПМ ДПС у Закарпатській області

  • Заходами, проведеними за участю підрозділів УПМ ДПС у Закарпатській області протягом 2011 р., забезпечено надходження до Державного бюджету України у сумі 36,1 млн. грн.
  • У сфері оподаткування викрито 74 злочини, з яких 58 (78,4%) — тяжкі та особливо тяжкі.
  •  За порушеними кримінальними справами встановлено збитків на суму 24,3 млн. грн., з яких відшкодовано 13,1 млн. грн.
  • Попереджено 22 факти необґрунтованих заяв на відшкодування ПДВ на суму 10,4 млн. грн. За встановленими фактами порушено 3 кримінальні справи. У кримінальному провадженні перебуває близько 500 тис. грн. необґрунтовано заявленого до відшкодування ПДВ.
  • Виявлено та знешкоджено діяльність 2 конвертаційних центрів.
  • Викрито 4 суб'єкти господарської діяльності з ознаками фіктивності.
  • Припинено діяльність 17 підпільних виробництв товарів промислової групи, з яких 4 — з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв.
  • Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальні цінності на суму 10,1 млн. грн., з яких на 4,7 млн. грн. — товари підакцизної групи.

А горілочка — не «Справжня»

Чотири тисячі пляшок горілки «Справжня» невідомого походження з підробленими марками акцизного податку орієнтовною вартістю 104,4 тис. грн. виявили та вилучили працівники податкової міліції області у складських приміщеннях на території Мукачівського району, що належать приватному підприємцю Г.

Проводяться заходи щодо встановлення шляхів надходження горілки на територію області.

Про пенсіонерів забули

Протягом двох місяців поточного року податковою міліцією області спільно з працівниками управлінь Пенсійного фонду України в районах попереджено ненадходження страхових внесків у сумі 500 тис. грн.

Схема дій за трьома виявленими фактами була однаковою: службові особи двох хустських та одного тячівського підприємств, оминаючи закон, маючи достатні суми вільних обігових коштів, навмисно не перерахували до Пенсійного фонду України страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Порушено три кримінальні справи. Триває досудове слідство.

Камінь кинули в «тінь»...

Посадовці одного з місцевих приватних підприємств протягом 2008 — 2011 рр. у порушення встановлених правил використання надр здійснили видобуток каменю бутового (андезиту) загальною кубатурою 3354 м3 поза межами об'єкта надрокористування, наданого згідно із спеціальним дозволом на користування надрами.

У результаті таких незаконних дій спричинено небезпеку для довкілля та завдано збитків на суму 528,1 тис. грн. (у тому числі втрати сільськогосподарського виробництва — 6,8 тис. грн., вартість незаконно видобутого андезиту — 521,3 тис. грн.).

У подальшому службові особи малого підприємства, достовірно знаючи про те, що камінь бутовий (андезит) видобуто протиправно, уклали з іншими суб'єктами господарювання угоди про його реалізацію на суму 521,3 тис. грн., а також використали частину видобутого андезиту на потреби підприємства.

Порушено кримінальну справу. Триває досудове слідство.


За матеріалами УПМ ДПС у Закарпатській області