Інші податки

Розрахунок у вигляді окремого витягу

Підприємство з 2016 р. зареєстровано як платник податків в ЦО ВПП у м. Києві, але фактичне місцезнаходження  — у м. Ірпені Київської обл. До якого фіскального органу підприємству потрібно подавати податковий розрахунок (форма № 1ДФ) за І квартал?


Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, визначає порядок обліку платників податків у контролюючих органах та формування Реєстру великих платників податків на відповідний рік з урахуванням критеріїв, визначених Податковим кодексом для великих платників податків (п. 64.7 ст. 64 Кодексу).

У разі включення платника податків до Реєстру великих платників податків на нього поширюються особливості, визначені цим Кодексом для великих платників податків.

Платник податків, щодо якого центральним органом виконавчої влади прийнято рішення про переведення на облік у контролюючий орган, що здійснює супроводження великих платників податків, чи інший контролюючий орган, після взяття його на облік за новим місцем обліку зобов’язаний сплачувати податки за місцем попереднього обліку у контролюючих органах, а подавати податкову звітність та виконувати інші обов’язки, передбачені Податковим кодексом, — за новим місцем обліку.

При цьому відповідно до пп. «б» п. 176.2 ст. 176 вищезазначеного Кодексу, зокрема, платник податку надсилає розрахунок у вигляді окремого витягу до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням та надсилає копію такого розрахунку до контролюючого органу за місцезнаходженням відокремленого підрозділу (за наявності такого підрозділу) в установленому порядку.

Отже, виходячи з наведених норм якщо юридична особа — податковий агент перебуває на обліку в ГУ ДФС ЦО ВПП у м. Києві, то вона зобов’язана подати податковий розрахунок (форма № 1ДФ) до цього контролюючого органу та надіслати до ДПІ у м. Ірпені розрахунок у вигляді окремого витягу.

«Гарячі лінії»

Дата: 15 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42