Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
16.03.2012, № 11

Перші сходинки кар’єри

У Полтавському університеті економіки і торгівлі за традицією відбувся «День кар'єри», під час якого було підписано договір про співробітництво між університетом та ДПС у Полтавській області, а також затверджено положення про конкурсний відбір студентів цього вишу для проходження виробничої практики в органах податкової служби Полтавщини.


Вперше такий документ було підписано у 2010 р. А коли термін його дії закінчився, подібну практику з огляду на її ефективність вирішили продовжити ще на рік.

Заступник голови ДПС у Полтавській області Анатолій Бакун зазначив, що на сьогодні 13% фахівців регіону є випускниками саме Полтавського університету економіки і торгівлі. Під час презентаційного брифінгу, організованого для регіональних ЗМІ, Анатолій Бакун наголосив, що рівень кваліфікації випускників вишу цілком відповідає вимогам, які висувають нині до фахівців податкової служби. Підтвердженням цьому є той факт, що деякі випускники ПУЕТу досягли у своїй діяльності вагомих результатів і нині працюють на керівних посадах у податкових органах України. За останні два роки дії попереднього договору кілька найкращих студентів-бакалаврів вишу пройшли практику в податкових органах Полтавщини, а деякі з них уже працюють в області податковими інспекторами.

На думку ректора Полтавського університету економіки і торгівлі Олексія Нестулі, поєднання теорії з практикою — найважливіша складова будь-якого навчального процесу. Тож родзинка такої співпраці полягає саме у використанні багатого досвіду, яким податківці можуть поділитися з майбутніми колегами. Упродовж двох минулих років студенти університету пройшли стажування та практику в органах державної податкової служби регіону. Приміром, підґрунтям для написання курсових, дипломних та магістерських робіт були конкретні матеріали, надані працівниками податкового відомства.

Використати досвід співпраці податківців з науковцями та студентами університету вирішила й інша служба, що відповідає за наповнення державного бюджету. Відповідний договір про співробітництво було укладено університетом і з Полтавською митницею.


Ірина ВОВК,
головний державний податковий інспектор
відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Полтавській області