Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
16.03.2012, № 11

Легальний бізнес підтримує податківців

Дніпропетровські податківці разом з бізнесменами провели прес-конференцію про легальне та нелегальне виробництво алкогольної продукції.

Актуальність цієї теми важлива як для відомства, так і для легальних виробників. Адже від підпільної діяльності «оковитих» ділків не лише страждає державний бюджет, а й підриваються рівні конкурентні умови ведення бізнесу. До того ж продукція сумнівної якості шкодить здоров'ю громадян.

Начальник регіонального управління Департаменту САТ ДПС України у Дніпропетровській області Олег ДЕРЕЗЕНКО, начальник відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів УПМ ДПС у Дніпропетровській області Олександр МАТВІЄЦЬ та директор ТОВ «Атлантис» Тетяна ВОРОТНІКОВА вели розмову про стан ринку підакцизних товарів в області.


З початку року було видано 1327 роздрібних ліцензій на право торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, понад 11 млн. штук марок акцизного податку, що на 11% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Податківцями вже проведено 52 перевірки суб'єктів господарювання, в результаті яких сума штрафних санкцій сягнула 100 тис. грн. Припинено діяльність 5 підпільних цехів з виробництва алкогольної продукції.

«За січень — лютий 2012 року податковою міліцією області вже виявлено 14 злочинів за частиною третьою ст. 204 Кримінального кодексу України. Вилучено 130 000 пляшок горілки, маркованої підробленими марками акцизного податку», — повідомив Олександр Матвієць.

У свою чергу, директор ТОВ «Атлантис» зазначила, що за два місяці 2012 р. підприємство збільшило обсяги виробництва лікеро-горілчаної продукції.

«Ми як сумлінні виробники підтримуємо роботу податкових органів з виявлення та припинення на ринку вітчизняного алкоголю нелегальної, фальсифікованої продукції, — наголосила Тетяна Воротнікова. — Мета її продажу одна — бажання швидко заробити «легкі гроші», не вкладаючи величезних інвестицій у сучасне устаткування, технологію, просування на ринок якісного товару. Наша компанія дорожить репутацією й докладає максимум зусиль для захисту власної продукції. Завдяки боротьбі з фальсифікатом ми змогли наростити виробництво. Так, кількість акцизних марок, отриманих для маркування горілки, порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла на 80% — з 1 до 1,8 млн. штук. А це — 13,7 млн. грн. акцизного податку, сплачених до бюджету. Крім того, ми змогли створити близько 100 нових робочих місць. Тепер у нас працюють 1097 осіб».


Підготував Володимир САПІЖАК,
начальник відділення штабу ГУПМ ДПС України