Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
ДИРИГЕНТИ ЗМІН
16.03.2012, № 11

Квіти та «Ягідки» — від колишньої балерини

Її образ у друзів та знайомих асоціюється з квіткою — так багато різноманітних видів рослин та квітів з любов'ю плекає ця жінка у власному саду і на городі, у колег — з ягідкою, бо вона, заслужений працівник культури, усю майстерність і досвід вкладає у своїх підопічних — вихованців танцювального колективу «Ягідки», який очолює впродовж багатьох років.


У минулому актрису балету Чернігівського музично-драматичного театру, а нині приватного підприємця Світлану Горбатович в. о. заступника начальника Корюківської МДПІ — начальник Щорського відділення Євген Корнієнко називає не інакше як візитівкою міста. Адже саме завдяки її таланту, наполегливості й працелюбству очолюваний нею колектив прославив їхнє містечко у багатьох країнах зарубіжжя.

З ранньої весни до пізньої осені її двір та город у м. Щорсі поринає у море квітів. На восьми сотках — 70 сортів лілій, 40 — ірисів, 15 — хризантем, 80 — тюльпанів, троянди, петунія. З роками жінка навчилася розводити вибагливий самшит і полуницю, що родить аж до заморозків, а ще вирощує багато всілякої городини. Від рослин набирається сили, енергії та наснаги, бо з ними, переконана, на обійсті поселяються затишок і щастя.

Коли й що треба посіяти, як доглядати, які сорти врожайніші, які підходять для консервації, а які краще зберігаються, — про це вона може розповідати годинами.

Власне захоплення з часом стало для Світлани Горбатович ще й невеличким бізнесом. Пригадує, як у 95-му заробила перші 250 грн. Доходи від продажу квітів та овочів відображає у деклараціях, які щороку подає до місцевої податкової інспекції.

Колишня артистка балету обласного музично-драматичного театру переїхала до м. Щорса, коли вийшла заміж. Нині заслужений працівник культури, керівник танцювального колективу з 30-річним стажем свій талант реалізує у підприємницькій справі, зареєструвавши видовищно-розважальний вид діяльності. Тож, окрім квітів, плекає ще й «Ягідку» — таку назву має дитячий зразковий ансамбль танцю, який вона очолює впродовж багатьох років.

Світлана Горбатович з гордістю розповідає, що її колишні вихованці вже приводять до танцювального колективу своїх дітей. Минулого року півтора місяця ансамбль гастролював у 15 містах Франції. Глядачі з неймовірною теплотою приймали «Ягідки» й супроводжували їх виступи бурхливими оплесками.

А повернулась додому й знову поринула у справи міські — запропонувала під час концертів «Ягідок» проводити акцію з декларування доходів. І сама склала рекламну програму. Перед початком концерту і в паузах між танцювальними номерами зі сцени юні артисти інформують щодо кампанії декларування доходів, а глядачі від податківців одержують пам'ятки щодо умов декларування.

Завжди привітна, усміхнена, активна. Так кількома штрихами можна змалювати портрет цієї красивої жінки. Сама ж героїня впевнена, що секрет її успіху доволі простий — наполегливість у досягненні мети. І, звісно, бажання. Адже можна сидіти склавши руки і скаржитися на життя, а можна взятися за справу і виконувати її старанно, з душею. Успіх — не забариться! У цьому Світлана Горбатович переконалася на власному досвіді.

Прийде весна, і її присадибна ділянка розквітне усіма барвами веселки. Однак на деякий час доведеться залишити її на своїх рідних, адже цього року щорські «Ягідки» знову поїдуть на гастролі до Франції. Уже мають запрошення.


Лідія ФАЛЬЧЕВСЬКА,
начальник відділу взаємодіїї із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Чернігівській області