Соціальне страхування

Визначення пенсійного віку

При досягненні якого віку призначається пенсія держслужбовця?


Визначення віку, досягнувши якого особа має право на призначення пенсії держслужбовця, здійснюється за нормами ст. 37 Закону № 3723.

На одержання пенсії держслужбовців мають право чоловіки, які досягли віку 62 роки, та жінки, які досягли пенсійного віку, встановленого ст. 26 Закону про пенсійне страхування.

До досягнення 62-річного віку право на пенсію за віком мають держслужбовці — чоловіки 1955 року народження і старші після досягнення ними віку:

  • 60 років — які народилися по 31.12.1952 р.;
  • 60 років 6 місяців — які народилися з 01.01.1953 р. по 31.12.1953 р.;
  • 61 рік — які народилися з 01.01.1954 р. по 31.12.1954 р.;
  • 61 рік 6 місяців — які народилися з 01.01.1955 р. по 31.12.1955 р.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42