Запит  
   
Починаючи з дати  
   
Закінчуючи датою  
Нові відповіді: Довідково
Якщо до декларації з ПДВ за минулий звітний період не включено розрахунок коригування податкового зобов’язання, то чи можна його включити в декларацію поточного звітного періоду або потрібно робити уточнення до минулої декларації?
Я отримую пенсію державного службовця. Мені вже виповнилося 63 роки. Розмір пенсії станом на 2009 рік становив 3 250 грн. Чому розмір пенсії не змінився, адже заробіток держслужбовців зріс?
Жінка вийшла на пенсію у 2014 році при досягненні 55-річного віку (народилася 01.09.59 р.), тобто на 36 місяців раніше від установленого пенсійного віку — 58 років. Розмір її пенсії було зменшено на 18 %. Установленого законодавством пенсійного віку досягла 01.09.2017 р. Коли така особа отримуватиме повну пенсію?
Я вийшла на пенсію у 2013 році. Відпрацювала більше 35 років, а розмір моєї пенсії мінімальний. Чому так сталося?
Чи перераховується розмір грошової допомоги у зв’язку з уточненням усередненого показника заробітної плати по країні?
Чи потрібно постійному представництву нерезидента зазначати у Звіті про КО за 2018 рік операції по внутрішньогосподарським розрахункам? Якщо так, то за яким кодом зазначати?
Як заповнювати Звіт про КО, якщо невідома країна походження товару?
Чи враховуються постійним представництвом нерезидента при визначенні вартісного критерію для визнання операцій контрольованими сума коштів, отриманих від материнської компанії — нерезидента на його утримання, якщо загальна сума цих коштів перевищує 10 млн грн?
Чи потрібно повторно подавати Звіт про КО за 2018 рік, у разі, якщо його подано до внесення змін до Наказу № 8?
Що є критерієм для подання платником Звіту про КО: сума обороту компанії, сума реалізованого товару чи країна реєстрації нерезидента?
Підприємством отримано 24.07.2019 р. попередню оплату, на суму якої складено та зареєстровано в ЄРПН податкову накладну. 25.07.2019 р. підприємством відвантажено товар (пшеницю) та складено і зареєстровано в ЄРПН податкову накладну на різницю між вартістю відвантаженого товару та отриманою попередньою оплатою. 06.08 2019 р. отримано від покупця доплату. На 08.08.2019 р. підприємством оформлено додаткову угоду на зміну номенклатури товару з пшениці 3 класу на 4 клас та зміну ціни, в результаті чого 12.08.2019 р. повернуто покупцю частину коштів. Якою датою правильно оформити розрахунки коригування до податкових накладних у цьому випадку?
Чи включається до декларації з ПДВ сума податку, яку було донараховано за раніше оформленими митними деклараціями під час проведення документальної перевірки дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи?
На початку липня 2018 року платник податку зареєстрував ПН з помилковим ІПН покупця. У липні 2019 року покупець виявив помилку і вимагає її виправлення. Чи можливо виправити цю помилку без застосування штрафу за порушення граничних термінів реєстрації ПН? Адже платник вчасно зареєстрував податкову накладну, відобразив у декларації за відповідний період і подальша зміна ІПН ніяк не вплине на розмір зобов’язання зі сплати податку за декларацією за липень 2018 р. Чи існують граничні терміни для виправлення подібних помилок?
Чи має право на «чорнобильську» відпустку працівник на роботі за сумісництвом?
В які строки можна оскаржити рішення контролюючих органів?
Резидент за умовами зовнішньоекономічного договору надає послуги нерезиденту на території України (на умовах після оплати), а нерезидент здійснює поставку товару на територію України на умовах відстрочення платежу. Чи можливе припинення зобов’язань зарахуванням зустрічних однорідних вимог між резидентом та нерезидентом у такому випадку?
Чи застосовується відповідальність до суб’єкта господарювання за порушення граничних строків розрахунків за експортно-імпортними операціями, що відбулось до дати набрання чинності Законом № 2473?
Чи застосовується відповідальність до суб’єкта господарювання за порушення правил валютного регулювання, встановлених Декретом № 15-93, яке відбулось до дати набрання чинності Законом № 2473?
З якого моменту банк розпочинає відлік установлених Нацбанком граничних строків розрахунків за експортними та імпортними операціями?
Підприємство здійснило експорт продукції. Чи може бути зменшена сума коштів надходжень, яка має надійти за експорт продукції, та за яких умов?