Запит  
   
Починаючи з дати  
   
Закінчуючи датою  
Нові відповіді: Довідково
У 2008 році мені було призначено пенсію за вислугу років, але через тиждень я відмовилася від отримання пенсії і пішла працювати за медичною спеціальністю. Цього року я вже досягну пенсійного віку. Чи призначать мені грошову допомогу?
Чи матиму я право на державну грошову допомогу у розмірі десяти пенсій, якщо лікарня, в якій я відпрацювала 31 рік лікарем і на час досягнення пенсійного віку також працюю в цій лікарні на посаді лікаря, до 2000 року мала державну форму власності, а після цієї дати — приватну?
Чи перераховується розмір грошової допомоги у зв’язку з уточненням усередненого показника заробітної плати по країні?
У жовтні цього року буде 37 років, як я працюю вчителем у загальноосвітній школі. Під час строкової військової служби я брав участь у бойових діях. В якому віці я матиму право на пенсію за віком? Чи призначать мені грошову допомогу в розмірі десяти пенсій як педагогічному працівнику, якщо я як учасник бойових дій вийду на пенсію за віком раніше 60 років?
Мені призначили пенсію за віком і виплатили грошову допомогу у розмірі десяти пенсій як лікарю. За більш пізній вихід на пенсію мені нарахували доплату у розмірі 17,5 % пенсії. Крім того, я маю підвищення до пенсії за померлого чоловіка — особи з інвалідністю внаслідок війни та надбавку до пенсії як почесний донор. Чи повинні бути враховані ці доплати при визначенні розміру грошової допомоги?
Чи потрібно звільнятися з роботи для того, щоб отримати державну грошову допомогу?
Чи правомірним було залучення працівника, у якого шестиденний робочий тиждень, до роботи в понеділок 29 квітня 2019 року?
Працівниця після завершення відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку одразу звільняється. Перед декретом у щорічну відпустку не ходила. Чи можна нараховувати дні компенсації невикористаної відпустки за проміжок часу, коли працівниця була у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами?
Як правильно розрахувати тривалість додаткової відпустки за стаж державної служби, якщо на час набрання чинності Законом про державну службу стаж такої служби становив 12 років? Коли настане право на наступний день відпустки?
Жінка працює медичною сестрою в лікарні, яка належить до відання МВС України. Чи буде цей період враховано для виплати 10 місячних пенсій при призначенні пенсії за віком?
Як обчислюється пільговий стаж працівників на підприємстві зі шкідливими умовами праці, якщо таке підприємство працює за скороченим робочим тижнем?
Чи подає платник єдиного податку — фізична особа — підприємець, який обрав третю групу платника єдиного податку, податкову декларацію у разі відсутності доходу протягом звітного періоду?
До якого контролюючого органу повинен подавати декларацію та сплачувати єдиний податок «єдинник» у разі зміни податкової адреси, яка пов’язана зі зміною адміністративного району?
Чи застосовується ставка єдиного податку 15 % при перевищенні загального обсягу доходу за календарний рік, якщо підприємець перебував протягом календарного року на різних групах платника єдиного податку та окремо за кожною групою перевищення доходу не відбулося?
Як заповнити декларацію підприємцю, який змінив групу єдиного податку протягом року та який термін її подання?
Який термін подання декларації?
Як підприємцю-«загальнику» виправити (уточнити) помилки, що містяться в раніше поданій декларації, та чи нараховуються у такому випадку штрафні санкції та пеня?
Чи подавати квартальну або річну декларацію, якщо перехід із спрощеної системи оподаткування на загальну відбувся у ІV кварталі та протягом звітного періоду доходу не було?
Чи має право на «чорнобильську» відпустку працівник на роботі за сумісництвом?
Чи має право фізична особа — підприємець на «чорнобильську» відпустку терміном 16 календарних днів?