Запит  
   
Починаючи з дати  
   
Закінчуючи датою  
Нові відповіді: Довідково
Чи передбачено вимоги щодо мінімальної кількості днів щорічної основної відпустки для отримання працівнику патронатної служби матеріальної допомоги для оздоровлення?
Працюю в компанії два роки, планую взяти відпустку в серпні терміном 14 днів. Керівник відмовляється її надавати, аргументуючи, що в мене є лише 10 днів (рахує два дні на місяць) від попередньої. Чи можна взяти відпустку авансом?
Як вплинуть на розрахунок середньої заробітної плати для оплати відпустки та матеріальної винагороди зміни, які відбулися в оплаті праці працівників органів місцевого самоврядування не з 1 числа місяця?
Чи можливо виплатити державному службовцю, який є ветераном військової служби, грошову допомогу при наданні щорічної основної відпустки до настання шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи у державному органі?
Як виплачується допомога на оздоровлення працівникам органів місцевого самоврядування у разі поділу щорічної основної відпустки на частини?
Як визначити умови оплати заступнику керівника державного підприємства, якого призначили виконуючим обов’язки керівника державного підприємства?
Жінка працює медичною сестрою в лікарні, яка належить до відання МВС України. Чи буде цей період враховано для виплати 10 місячних пенсій при призначенні пенсії за віком?
Працівник звільняється. На день звільнення у нього є невикористані щорічні відпустки за декілька минулих років. Чи всі вони підлягають грошовій компенсації при звільненні, враховуючи те, що було порушено норму, якою заборонено ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд?
Чи зараховуватиметься до страхового стажу період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у період з 2014 р. по 2018 р.?
Медична сестра безперервно працює у лікарні 30 років. Більше півроку вона працювала на 0,25 ставки і отримувала менше від мінімальної заробітної плати на місяць. У цьому році її виповнюється 59 років. Чи має вона право при виході на пенсію на грошову допомогу у розмірі 10 пенсій?
З 2011 по 2013 рік жінка доглядала за чоловіком — інвалідом І групи, з яким проживала у цивільному шлюбі. На початку вересня 2019 р. їй виповниться 59 років. Чи має вона право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника (чоловік помер). Чи потрібно її мати необхідний страховий стаж для призначення пенсії?
Який порядок набрання чинності технічною документацією із всеукраїнської грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення для єдиного податку четвертої групи?
Для щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи підприємство подало 18.02.2019 р. податкову звітність. Але контролюючий орган 21.02.2019 р. повідомив про неприйняття звітності у зв’язку із наявністю помилкового КОАТУУ за місцем розташування земельних ділянок. Виправлену звітність підприємство подало 22.02.2019 р. Чи вважається статус «єдинника» підтвердженим у такому випадку?
Яку НГО земельних ділянок потрібно використовувати платникам четвертої групи: як базу визначення розміру податкових зобов’язань всеукраїнську чи середню по області?
Що слід врахувати при судовому оскарженні рішень контролюючих органів?
В якому порядку необхідно подавати скаргу платнику податків?
Що потрібно обов’язково врахувати платнику податків при складанні скарги?
До якого органу подавати скаргу на рішення ДПІ?
В які строки можна оскаржити рішення контролюючих органів?
Чи потрібно звільнятися з роботи для того, щоб отримати державну грошову допомогу?