Запит  
   
Починаючи з дати  
   
Закінчуючи датою  
Нові відповіді: Довідково
Чи проводиться підвищення кваліфікації і атестація працівниць, які працюють на умовах неповного робочого часу у період відпустки для догляду за дитиною віком до трьох років?
Якою має бути тривалість основної щорічної відпустки логопеда, який працює у дитячому кардіологічному санаторії?
Працівник працює з графіком роботи день — ніч (протягом двох змін підряд), денна зміна з 9.00 до 22.00, наступна зміна з 22.00 до 9.00, після чого надається вихідний день. Йому надано щорічну відпустку, закінчення якої припадає на середину нічної зміни. Коли він має приступити до роботи?
Бухгалтер працює цілий день за комп’ютером і користується додатковою відпусткою за ненормований робочий день тривалістю сім календарних днів згідно з колективним договором. Чи має він право ще на відпустку за роботу на комп’ютері?
Працівник відмовляється йти у відпустку та хоче перенести її на наступний рік. Чи має право роботодавець видати наказ про надання йому відпустки згідно із щорічним графіком?
Чи надається працівникові додаткова оплачувана відпустка у зв’язку із навчанням у закордонному медичному навчальному закладі Республіки Польща?
Працівник звільнився у зв’язку із виходом на пенсію, але трудову книжку за останнім місцем роботи не забрав. Через три роки він вирішив знову працевлаштуватись, а для цього знадобилась трудова книжка. На попередньому місці роботи у видачі «трудової» йому відмовлено через те, що вона знаходиться в архіві. Як бути в такій ситуації?
Працівника, в якого дружина перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, попередили про звільнення у зв’язку із реорганізацією в структурі закладу. Чи є у нього переважне право на залишення на роботі?