Запит  
   
Починаючи з дати  
   
Закінчуючи датою  
Нові відповіді: ЄСВ
Адвокат призупинив свою діяльність. Чи потрібно йому сплачувати ЄСВ?
На підприємстві організовується харчування для працівників за принципом «шведського столу». Чи оподатковується вартість такого харчування ПДФО та чи є базою нарахування ЄСВ?
Особа працює за трудовим договором на підприємстві, тобто є найманим працівником. Водночас зазначений працівник зареєстрований у контролюючому органі як особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, проте дохід від цієї діяльності не отримує. Чи потрібно сплачувати єдиний внесок за себе в такому разі?
Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе особа, яка провадить незалежну професійну діяльність (адвокатську) і водночас є пенсіонером за віком?
ФОП на загальній системі оподаткування не отримала доходу (прибутку) за минулий місяць. Чи сплачувати їй єдиний внесок за себе?
Чи може фізична особа — підприємець — платник єдиного податку на другій групі, яка здійснює діяльність у сфері ресторанного господарства (кафе), здійснювати кейтерингове обслуговування за договорами з юридичними особами — неплатниками єдиного податку, та чи потрібно вносити до реєстру платників єдиного податку (далі — реєстр) зміни щодо виду господарської діяльності, якщо зареєстровано діяльність за КВЕД 56.1 (діяльність кафе)?