Запит  
   
Починаючи з дати  
   
Закінчуючи датою  
Нові відповіді: Інші податки
Місцезнаходження підприємства не збігається з місцем провадження господарської діяльності. Яка інформація має міститися у Реєстрі платників єдиного податку щодо місця провадження господарської діяльності платника?
Як визначається дохід платника єдиного податку третьої групи у разі отримання винагороди згідно з договором доручення, укладеного з іноземними контрагентами, та за яким курсом (на яку дату) здійснюється перерахунок іноземної валюти?
Господарською діяльністю підприємства — платника єдиного податку є передача власного чи орендованого нерухомого майна в оренду та експлуатацію. Чи звільняється таке підприємство від сплати земельного податку за земельну ділянку, в тому числі у разі надання в оренду частини будівлі, що розташована на цій земельній ділянці? Як такі площі відобразити у податковій декларації?
Чи включати до складу доходу вартість частки колишніх учасників реорганізованого акціонерного товариства, що не були включені до складу учасників новоствореного товариства, у разі зменшення статутного капіталу товариства на частку, яка була закріплена за колишніми учасниками реорганізованого акціонерного товариства?
Жінка отримує пенсію по інвалідності у розмірі 1 452 грн (ІІІ група загального захворювання), крім того, є почесним донором України. Який розмір пенсії вона має отримувати?
До якої дати суб’єкт господарювання повинен сплачувати земельний податок у разі припинення права постійного користування земельною ділянкою державної або комунальної власності?
Особа отримує пенсію за віком на пільгових умовах за списком № 1 (особливо шкідливі умови). Як розрахувати пенсію?
Жінка народилася 25.12.58 р., має 24 роки страхового стажу. Коли вона має право виходу на пенсію за віком?
Юридична особа за договором купівлі-продажу у 2009 р. придбала нерухоме майно, право власності на яке оформлено та зареєстровано відповідно до чинного законодавства. Право власності та право користування на земельну ділянку, на якій таке майно розташовано, не оформлено. Підприємство за період з 2009 р. і по квітень 2016 р. самостійно декларувало та сплачувало земельний податок. У II кварталі 2016 р. підприємство перейшло на спрощену систему оподаткування (третя група) та припинило сплачувати земельний податок, посилаючись на положення пп. 4 п. 297.1 ст. 297 ПКУ. Чи мало таке підприємство продовжувати сплачувати земельний податок?
Чи включаються до складу витрат фізичної особи — підприємця, яка застосовує загальну систему оподаткування, бухгалтерські послуги, що надаються їй іншим суб’єктом господарювання?
Чи може фізична особа — підприємець бути платником єдиного податку, якщо надає нерухоме майно в оренду як фізична особа і такий вид діяльності не зазначено в Реєстрі платників єдиного податку?
Як фізичній особі — підприємцю, яка застосовує загальну систему оподаткування, заповнити графу 2 Книги обліку доходів і витрат у разі застосування платіжної картки?
Як фізичній особі — підприємцю — платнику єдиного податку відображати у податковому обліку доходи, отримані до дати реєстрації Книги обліку доходів?
Чи включати до доходу фізичної особи — підприємця дохід, отриманий у вигляді матеріального забезпечення (допомоги по тимчасовій непрацездатності), який виплачується Фондом соцстрахування?
Фізична особа зареєструвалася суб’єктом підприємницької діяльності 19.09.2018 р., а статус «єдинника» отримала 01.10.2018 р. У цей період вона отримала дохід від здійснення підприємницької діяльності. Як оподатковуються та декларуються такі доходи?
Чи має право фізична особа — підприємець, яка застосовує загальну систему оподаткування, включити до складу витрат амортизаційні відрахування з вартості основних засобів, придбаних до 01.01.2017 р.?
Як заповнюється податкова декларація з туристичного збору у разі виправлення самостійно виявлених помилок?
Чи включається до доходу фізичної особи — підприємця, яка використовує загальну систему оподаткування, грошова сума міжнародного або вітчизняного гранту, отриманого на розвиток підприємницької діяльності?
Чи включається до складу загального оподатковуваного доходу фізичної особи — підприємця, яка використовує загальну систему оподаткування та не зареєстрована як платник ПДВ, сума бюджетного відшкодування ПДВ за період, коли така особа була зареєстрована як платник ПДВ?
Чи потрібно реєструвати нову Книгу обліку доходів та витрат (у паперовому вигляді) фізичній особі — підприємцю, якщо в попередніх періодах вона перебувала на загальній системі оподаткування, потім перейшла на спрощену та планує знову здійснювати діяльність на загальній системі, при цьому попередню Книгу не закінчено?