Запит  
   
Починаючи з дати  
   
Закінчуючи датою  
Нові відповіді: Оплата праці
Як нарахувати відпускні внутрішньому суміснику? Чи враховуються під час обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відпустки за основним місцем роботи виплати за сумісництвом?
Як нараховувати відпускні медичним працівникам після реорганізації комунального закладу в комунальне некомерційне підприємство? Чи потрібно коригувати середню заробітну плату, адже посадові оклади цих працівників значно підвищено?
Як нарахувати працівникові держоргану грошову допомогу до відпустки, якщо ним в розрахунковому періоді для нарахування середньої заробітної плати відпрацьовано лише 10 робочих днів, а інший час він перебував на лікарняному?
Головний спеціаліст виконує обов’язки тимчасово відсутнього начальника відділу (держслужба). Йому встановлено надбавку в розмірі 50 % за додаткове навантаження. Як здійснюється вищезазначена доплата: за час, на який встановлено виконання обов’язків (начальник буде відсутній 6 днів), або вона не залежить від кількості днів за цей місяць?
Працівника підприємства нагород­жено Почесною грамотою Кабміну та орденом Трудової Слави ІІІ ступеня. Чи передбачаються при цьому якісь виплати?
Чи можна нараховувати керівнику комунального підприємства премії, передбачені колективним договором такого підприємства?
Чи вважається зменшення розміру премії, що виплачується працівникам щомісяця, зміною істотних умов праці?
Працівник просить терміново надати йому кілька днів відпустки, що призводить до неможливості у підприємства виплатити відпускні в терміни не пізніше ніж за три дні до її початку. Чи можливо виплатити відпускні в інший термін, якщо працівник зазначить у заяві про надання такої відпустки свою згоду на це?
Чи надається «чорнобильська» відпустка на роботі за сумісництвом?
Працівників підприємства попередили про переведення на режим роботи з неповним робочим тижнем: із середи по суботу — робочі дні, з неділі по вівторок — вихідні дні. Чи правомірне таке рішення керівництва?
Чи можна з метою оптимізації організаційних процесів оформлювати в електронному вигляді надання відпусток (складення графіка відпусток, написання та погодження заяв)?
Чи мають право батьки-вихователі на відпустку у зв’язку з усиновленням дитини?
У якому розмірі встановлюється надбавка за інтенсивність праці держслужбовцю?
Держслужбовець має науковий ступінь кандидата наук. Раніше за науковий ступінь проводилась доплата до посадового окладу держслужбовця. Чи передбачено тепер виплату такої доплати?
Чи виплачується матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань державним службовцям, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
Державний службовець бажає використати щорічну основну відпустку частинами. Чи може він отримати матеріальну допомогу у розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні кожної із частин щорічної відпустки?
Головний спеціаліст працює непов­ний робочий день. У якому розмірі здійснюється виплата за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням ним обов’язків тимчасово відсутнього начальника відділу?