Запит  
   
Починаючи з дати  
   
Закінчуючи датою  
Нові відповіді: ПДФО
Яку оцінку землі слід враховувати при оподаткуванні доходу, отриманого у вигляді успадкованої чи прийнятої у дарунок земельної ділянки: експертну чи нормативну?
Фізична особа надає в оренду підприємству земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходяться на іншій території, ніж таке підприємство. До якого бюджету підприємство має сплачувати (перераховувати) ПДФО, що нараховується на дохід такої фізичної особи?
Фізична особа планує продати підприємству нерухоме майно (складське приміщення). Договір купівлі-продажу посвідчуватиметься нотаріусом. Хто зобов’язаний відобразити у формі № 1ДФ доходи фізичної особи з продажу цього майна?
Який алгоритм розрахунку податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку на суму витрат, понесених за навчання за наслідками 2017 р.?
Чи має право платник податку скористатись податковою знижкою за навчання члена його сім’ї першого ступеня споріднення на підставі договору, укладеного з навчальним закладом, який здійснив оплату за навчання: нав­чальний рік/семестр, які припадають на різні календарні роки?
Чи має право на податкову знижку за навчання дитини один із батьків, якщо договір із навчальним закладом укладено одним із батьків, а в документах про сплату зазначено дані іншого з батьків?
Договір навчання укладено між навчальним закладом та дитиною, яка протягом звітного (податкового) року працювала. При цьому квитанції на оплату оформлено на ім’я одного з батьків. Чи має право на податкову знижку за навчання дитини один із батьків?
Платник податку сплатив суму страхових платежів за договором довгострокового страхування, яку підтверджено одним платіжним документом, із розбивкою сум на поточний та майбутній роки. Чи можна в такому випадку платнику включити до податкової знижки за звітний рік всю сплачену суму?
За якою ознакою доходу відображається в формі № 1ДФ сума страхового відшкодування, нарахована страховиком-резидентом на користь фізичної особи — страхувальника за її пошкоджене рухоме майно, якщо на підставі її заяви таку суму перераховано на поточний рахунок ФОП, що здійснюватиме ремонтні роботи такого майна?
Який код бюджетної класифікації податковий агент відображає у платіжному документі при сплаті до бюджету ПДФО із доходів (винагороди) платника податку інших, ніж заробітна плата, за договором цивільно-правового характеру?
Як у формі № 1ДФ підприємству відобразити суми утриманих аліментів з фактичної заробітної плати працівника на підставі постанови виконавця, які перераховано на рахунок виконавчої служби для подальшої їх виплати стягувачу?
У зв’язку із закінченням терміну позовної давності юрособа здійснює списання суми заборгованості за надані, але не оплачені товари на користь ФОП, який припинив держреєстрацію підприємницької діяльності. Як оподатковується та відображається в формі № 1ДФ така сума?
За якою ознакою доходу відображається у формі № 1ДФ сума допомоги на поховання, що виплачується роботодавцем родичам померлого працівника за останнім місцем роботи, в тому числі у розмірі, що перевищує подвійний розмір суми, визначеної в абзаці першому пп. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу?
До якого бюджету необхідно ФОП, у тому числі платнику єдиного податку, та особі, яка провадить незалежну професійну діяльність, перераховувати ПДФО з виплачених найманим працівникам доходів, якщо вони мають кілька підрозділів, розташованих у різних регіонах України?
Чи зобов’язаний роботодавець при виплаті доходу фізичній особі у вигляді суми середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу та за час затримки розрахунку при звільненні, стягнутої з рахунку такого роботодавця на підставі рішення суду, сплачувати ПДФО та військовий збір?
Чи включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку — фізичної особи сума витрат, відшкодована роботодавцем за користування послугами таксі, VIР-залом, понесених таким працівником під час відряд­ження?
За якою ознакою доходу відображається у формі № 1ДФ вартість путівки на відпочинок, оздоровлення, що безоплатно надається роботодавцем — платником податку на прибуток працівнику або члену його сім’ї першого ступеня споріднення, розмір якої перевищує п’ять розмірів мінімальної заробітної плати?
Як головним підприємством заповнюється реквізит «Призначення платежу» платіжного доручення на сплату ПДФО за неуповноважений нараховувати цей податок відокремлений підрозділ?
Громадянин планує продати легковий автомобіль та мотоцикл безпосередньо в сервісному центрі МВС у присутності адміністратора. При цьому договір нотаріально не посвідчуватиметься. Чи потрібно в такому випадку сплачувати податки і подавати декларацію?
Громадянин має на меті придбати активи іноземної компанії. Чи потрібно повідомляти контролюючий орган про придбання такого активу шляхом подання декларації або зазначати понесені витрати на придбання такого іноземного активу?