Запит  
   
Починаючи з дати  
   
Закінчуючи датою  
Нові відповіді: ПДВ
Постачальник несвоєчасно зареєстрував податкову накладну від 30.06.2017 р. Дата реєстрації податкової накладної — 20.07.2017 р., а дата отримання покупцем — 24.07.2017 р. Якою датою покупець має включити до декларації таку податкову накладну?
Який порядок формування податкового кредиту з отриманих послуг з капітального ремонту водопроводу та придбання основних фондів за рахунок капітальних трансфертів?
На яку дату підприємство має збільшити податковий кредит у разі часткової оплати вартості придбаних товарів (послуг), що призначаються для використання в операціях, за якими застосовується касовий метод податкового обліку?
Підприємство відповідно до умов Колективного договору здійснює харчування працівників. Який порядок оподаткування ПДВ операцій підприємства з безкоштовного харчування своїх працівників на умовах «шведського столу»?
Підприємство надає послуги з виконання комплексних сільськогосподарських робіт власною та орендованою технікою. Замовник згідно з договором про надання послуг відшкодовує підприємству вартість основної послуги та ТМЦ, використаних під час виконання таких робіт (добрива, засоби захисту рослин). Як відображати в податковій накладній вартість ТМЦ, використаних під час надання послуги?
Який порядок визначення бази оподаткування ПДВ операцій з відшкодування земельного податку?
Які дії платника у разі помилково зареєстрованих податкових накладних?
Який порядок оподаткування ПДВ операцій зі списання та утилізації обладнання, звільненого від сплати ПДВ та мита при ввезенні на митну територію України, яке в ході експлуатації було пошкоджене та не придатне для використання за первісним призначенням?
Який порядок формування податкового кредиту при безоплатному отриманні від нерезидента необоротних активів, ввезених на митну територію України?
Підприємство має намір інвестувати кошти та планує укласти договір купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно — квартири (далі — об’єкт інвестування) в житловому будинку, будівництво якого не завершене, з продавцем, який є забудовником об’єкта житлового фонду. Як оподатковуватимуться ПДВ такі операції з купівлі-продажу майнових прав?
Чи необхідно платнику податку визначати податкові зобов’язання з ПДВ відповідно до п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу за товарами/послугами, які було придбано з ПДВ, проте при їх придбанні суми податку не було включено до податкового кредиту у разі їх використання у негосподарській діяльності?
Який порядок реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування до податкової накладної, яка була складена до 01.02.2015 р. та не підлягала обов’язковій реєстрації в ЄРПН?
Чи може платник податку зареєструвати в ЄРПН розрахунок коригування на зменшення суми компенсації вартості товарів до податкової накладної, що була складена на філію такого платника податку, якій на дату складання податкової накладної було делеговано право складання податкових накладних, у разі якщо на дату складання розрахунку коригування філія втратила таке право?
В якому податковому періоді включаються до податкового кредиту суми ПДВ, сплачені до бюджету у зв’язку із коригуванням (збільшенням) митної вартості товарів?
Чи повинен платник податку визначати податкові зобов’язання з ПДВ при отриманні помилково перерахованих контрагентом коштів?
Підприємство надає майно в лізинг. Умовами лізингового договору передбачено, що гарантійний платіж виконує винятково функцію засобу забезпечення. Проте згодом додатковою угодою цю суму буде спрямовано на погашення зобов’язань орендаря. Які податкові наслідки виникатимуть в цьому разі?
Підприємство надає транспортно-експедиторські послуги та у зв’язку із збільшенням обсягу замовлень планує залучити для надання послуг із перевезення сторонню організацію. Як експедитору в такому разі заповнити податкову накладну?
Приміщення під офіс надається в оренду. Орендар не укладає договори на споживання комунальних послуг та енергоносіїв з їх безпосередніми постачальниками, а здійснює відшкодування (компенсацію) витрат на їх оплату. Як відобразити у податковій накладній суму компенсації?
На підприємстві проведено наступний за постачанням перегляд цін. За деякими товарами збільшено ціну після 1095 днів. Чи реєструвати в ЄРПН розрахунок коригування до податкової накладної після закінчення 1095 днів?
Як визначається дата формування податкового кредиту при отриманні майна у фінансовий лізинг підприємством, яке застосовує касовий метод податкового обліку?