Запит  
   
Починаючи з дати  
   
Закінчуючи датою  
Нові відповіді: Податок на майно
Чи нараховується пеня, якщо земельний податок не сплачується у зв’язку з оскарженням отриманих податкових повідомлень-рішень у судовому порядку?
Рішенням органів самоврядування виділено садову ділянку фізичній особі для ведення садівництва, яка нею не використовується. Хто є платником плати за землю у разі, якщо фізичною особою не оформлено ділянку у приватну власність?
Фізична особа успадкувала земельну ділянку після смерті рідної бабусі. З якого періоду у такої фізичної особи виникає обов’язок щодо плати за землю?
Фізична особа, яка досягла пенсійного віку та отримала пенсійне посвідчення, має у власності земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 2,5 га. Чи повинна така особа сплачувати податок за землю?
До якого контролюючого органу має право звернутися фізична особа, яка має у власності земельні ділянки, розташовані в різних населених пунктах, для отримання інформації щодо плати за землю — за місцем проживання чи місцезнаходженням земельної ділянки?
Чи може суб’єкт господарювання, який є одночасно платником земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, задекларувати в одній Податковій декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) податкові зобов’язання щодо податку та орендної плати?
Чи виникають податкові зобов’язання з плати за землю у суб’єкта господарювання, який є власником об’єкта нерухомості, але право власності/користування земельною ділянкою під таким майном ним не зареєстровано?
Чи має право суб’єкт господарювання застосовувати пільгу зі сплати земельного податку в частині наданої бюджетній установі в оренду будівлі, споруди або їх частини?
Чи надається пільга зі сплати податку на нерухоме майно на квартиру, що належить на праві власності фізичній особі, яка займається в ній підприємницькою діяльністю?
Чи є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, будівля цеху з виробництва продуктів харчування, що належить фізичній особі, яка займається підприємницькою діяльністю?
Як сплачується земельний податок у разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого в середині року?
Чи мають пільги зі сплати земельного податку учасники АТО?
Який порядок нарахування та сплати земельного податку для фізичних осіб?
У якому розмірі встановлюється орендна плата за надання в оренду земельної частки (паю)?
Який порядок отримання довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок за формою № 3ДФ?
На кого має бути оформлено договір оренди земельної ділянки для справляння орендної плати за землю при веденні діяльності фермерського господарства: на фізичну особу — засновника фермерського господарства чи на юридичну особу?
Підприємство є власником нежитлових будівель та споруд, зокрема виробничих та складських приміщень, які використовує в господарській діяльності для операцій з нерухомим майном, класифікованих ДК 009:2010 (далі — ДК 009) як 68.20 «Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна». Чи може підприємство скористатися пільгою в оподаткуванні такої нерухомості, передбаченою пп. «є» пп. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 Податкового кодексу?
Чи має право фізична особа — підприємець застосовувати коефіцієнт індексації із значенням 120 % для земель водного фонду?
Яким чином застосовується щорічний коефіцієнт індексації нормативно-грошової оцінки земельної ділянки?
Чи є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно будівля ринку, що належить фізичній особі — підприємцю, яка використовує таку будівлю у підприємницькій діяльності?