Запитання - відповіді

Перехід на іншу систему оподаткування
Який граничний термін установлено для переходу на загальну систему оподаткування у разі перевищення протягом календарного року обсягу доходу, що дає право на застосування спрощеної системи оподаткування юридичній особі — платнику єдиного податку третьої групи?
Тетяна Соловей , головний державний ревізор-інспектор методологічного супроводження адміністрування ресурсних, рентних платежів та місцевих податків

Відповідно до абзацу другого пп. 3 п. 293.8 ст. 293 Податкового кодексу платники єдиного податку третьої групи (юридичні особи), які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у п. 291.4 ст. 291 цього Кодексу, до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку в подвійному розмірі ставок, визначених п. 293.3 ст. 293 Кодексу, а також такі платники зобов’язані у порядку, встановленому главою 1 розділу XIV Кодексу, перейти на сплату інших податків і зборів.

Заява подається не пізніше 20 числа місяця, що настає за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання