Запитання - відповіді

Відсутність порівняльної ціни
Чи потрібно заповнювати графу 25 додатка до звіту про КО «Відомості про контрольовані операції» у разі застосування методу порівняльної контрольованої ціни?
Микола Мішин , начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту аудиту ДФС України

Звіт про КО, форму якого затверджено наказом № 8, містить додатки, які є обов’язковими. Додаток до звіту про КО «Відомості про контрольовані операції» доповнено графою 25 «Сторона, що досліджується», в якій у разі застосування платниками податків для встановлення відповідності умов КО принципу «витягнутої руки» методів ціни перепродажу, «витрати плюс» та чистого прибутку має бути зазначено інформацію про сторону, що досліджується відповідно до пп. 39.3.2.7 пп. 39.3.2 п. 39.3 ст. 39 Податкового кодексу.

У випадках, коли платник податків обирає стороною, що досліджується, себе, у цій графі зазначається «1», якщо обрано особу — контрагента у КО, зазначається «0». Під час застосування методів порівняльної неконтрольованої ціни або розподілу прибутку графа 25 не заповнюється.

ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА

Податковий кодекс — Податковий кодекс України від 02.12.2010 р. № 2755-VI
Закон № 1797 — Закон України № 1797-VIII від 21.12.2016 р. «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні»
Наказ № 8 — наказ Мінфіну України від 18.01.2016 р. № 8 «Про затвердження форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції»
Наказ № 468 — наказ Мінфіну України від 28.04.2017 р. № 468 «Про затвердження змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції»
Порядок № 8 — Порядок складання Звіту про контрольовані операції, затверджений наказом Мінфіну України від 18.01.2016 р. № 8

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання