Запитання - відповіді

Подання фінзвітності
Підприємство самостійно виявило помилку, допущену у попередних звітних періодах, та надало уточнюючу декларацію з податку на прибуток. Чи обов’язково подавати разом з уточнюючою декларацією фінзвітність?

Відповідно до положень ст. 46 Податкового кодексу податкова декларація, розрахунок, звіт — документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов’язання або відображаються обсяги операції (операцій), доходів (прибутків), щодо яких податковим та митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов’язку нарахування і сплати податку і збору, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

Додатки до декларації є її невід’ємною частиною.

Платник податку на прибуток подає разом з відповідною декларацією квартальну або річну фінзвітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог ст. 137 Податкового кодексу.

Форма декларації з податку на прибуток підприємств передбачає відмітку про наявність додатків до неї, серед яких і додаток ФЗ «Фінансова звітність».

Отже, подання уточнюючої декларації з податку на прибуток підприємств потребує подання разом з нею додатка ФЗ «Фінансова звітність» як невід’ємної частини до неї.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання