Запитання - відповіді

Додатковий день відпочинку після давання крові
Працівниця здавала кров під час щорічної відпустки. Чи можуть їй бути надані додаткові дні відпочинку протягом року після відпустки?

Відповідно до ст. 9 Закону про донорство у разі давання крові та/або її компонентів у період щорічної відпустки така відпустка продовжується на відповідну кількість днів з урахуванням надання працівнику додаткового дня відпочинку за кожний день давання крові.

Отже, у зазначеній нормі передбачено лише подовження щорічної відпустки, що збіглася з днями давання крові. Додаткові дні відпочинку за кожний день давання крові в зазначеному випадку не надаються в інший час протягом року і не переносяться на наступний рік.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання