Запитання - відповіді

Видобування корисних копалин на кількох ділянках
Як визначати податкові зобов’язання з плати за землю підприємству, яке на підставі спецдозволу провадить господарську діяльність з видобування корисних копалин на кількох ділянках надр у межах території України?
Олена Іваницька , головний державний ревізор-інспектор

У разі якщо підприємство на підставі спецдозволів провадить господарську діяльність з видобування корисних копалин на кількох ділянках надр у межах території України, то визначати податкові зобов’язання з плати за землю потрібно щодо кожної окремої ділянки надр із застосуванням положень п. 284.4 ст. 284 Податкового кодексу до площ у межах координат, визначених у актах.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання