Запитання - відповіді

Код товару в розрахунку коригування
Чи потрібно зазначати код товару відповідно до УКТ ЗЕД у розрахунку коригування, складеному до податкової накладної, в якій такий реквізит не зазначався?
Алла Кононова , начальник відділу розгляду звернень з ПДВ Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України

Починаючи з 01.01.2017 р. згідно із змінами, внесеними до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу, при складанні податкової накладної запроваджено обов’язкове заповнення коду товару відповідно до УКТ ЗЕД, для послуг — коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі — ДКПП).

Коди товарів відповідно до УКТ ЗЕД зат­верджено Законом про Митний тариф. Коди послуг згідно з ДКПП визначено у ДК 016:2010.

Отже, у розрахунку коригування до податкової накладної, складеної до 01.01.2017 р., в обов’язковому порядку зазначається код товару відповідно до УКТ ЗЕД/код послуги згідно з ДКПП, чинний на час складання таких розрахунків коригування.