Запитання - відповіді

Облік пального на АЗС
Чи обов’язково вести дані в Реєстрі щодо резервуарів, які розміщено на території АЗС?
Василь Мирза , заступник начальника Управління — начальник відділу контролю за обігом підакцизних товарів Управління ліцензування та організації контролю за обігом підакцизних товарів Департаменту податків і зборів з юридичних осіб ДФС України

Пунктом 3 Правил № 1442 визначено, що стаціонарні АЗС — це комплекс споруд для приймання та відпуску нафтопродуктів з наземним або підземним розміщенням резервуарів і з незблокованими з ними паливо-, масло- та газороздавальними колонками. На АЗС здійснюється зберігання пального, що відповідно до пп. 14.1.6 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу підпадає під визначення акцизного складу, на якому згідно з п. 4 Порядку  № 891 має вестися в Реєстрі за кожним розпорядником акцизного складу облік обсягу обігу та залишку пального за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД у розрізі всіх наявних у розпорядника акцизного складу резервуарів та акцизних складів, де повинні бути встановлені (розташовані) витратоміри та рівнеміри.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання