Запитання - відповіді

Податковий кредит за ПН, реєстрацію якої відновлено
В якому періоді платник податку має право включити до податкового кредиту суму ПДВ, зазначену у податковій накладній, реєстрацію якої в ЄРПН було зупинено, але у подальшому зареєстровано?
Алла Кононова , начальник відділу розгляду звернень з ПДВ Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України
Євген Меньшенін , головний державний інспектор

Правила формування податкового кредиту з ПДВ визначено статтями 198 і 201 Податкового кодексу.

Так, згідно з пунктами 201.1 і 201.10 ст. 201 Кодексу при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання