Запитання - відповіді

Складання зведених податкових накладних
Платник податку за договором комісії здійснює операції з передачі продукції контрагенту-комісіонеру кілька разів на місяць. Чи можна в такому випадку складати зведені податкові накладні за такими операціями?
Алла Кононова , начальник відділу розгляду звернень з ПДВ Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України
Євген Меньшенін , головний державний інспектор

Згідно з підпунктами «а» і «б» п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів та послуг, місце постачання яких відповідно до ст. 186 Кодексу розташоване на митній території України.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання