Запитання - відповіді

Відображення відпускних у звітності
У червні працівнику було нараховано відпускні в сумі 3 920,00 грн та заробітну плату за  червень у сумі 550,00 грн (суми умовні). Як відобразити це у звіті з ЄСВ за червень?
Валентина Боршовська , заступник директора Департаменту інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України

Суми відпускних до бази нарахування ЄСВ включаються на підставі абзацу першого п. 1 частини першої ст. 7 Закону про ЄСВ, яким визначено, що роботодавцями ЄСВ нараховується на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання