Запитання - відповіді

Передача марок нерезидентам
Чи може покупець марок акцизного податку передавати придбані марки нерезидентам, які не є виробниками, для маркування підакцизних товарів, що підлягають ввезенню на митну територію України?
Сергій Дорош , завідувач сектору контролю за виробництвом та обігом марки акцизного податку Управління ліцензування та організації контролю за обігом підакцизних товарів Департаменту податків і зборів з юридичних осіб Державної фіскальної служби України

Підпунктом «б» п. 227.1 ст. 227 Податкового кодексу передбачено, що суб’єкти господарювання — юридичні та фізичні особи, які уклали з іноземними виробниками або іншими нерезидентами контракт (договір) про постачання в Україну алкогольних напоїв і тютюнових виробів, мають право...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання