Запитання - відповіді

Заявка-розрахунок про потребу в акцизних марках
Куди виробнику (зокрема, якщо місце його обліку не збігається з розташуванням виробництва) та імпортеру алкогольних напоїв і тютюнових виробів потрібно подавати заявку-розрахунок про потребу в марках акцизного податку?
Сергій Дорош , завідувач сектору контролю за виробництвом та обігом марки акцизного податку Управління ліцензування та організації контролю за обігом підакцизних товарів Департаменту податків і зборів з юридичних осіб Державної фіскальної служби України

Пунктом 3 Положення № 1251 встановлено, що підприємства — виробники та імпортери алкогольних напоїв і тютюнових виробів подають в електронній формі щомісяця до 10 числа до територіального органу ДФС для задоволення через два місяці потреби в марках акцизного податку попередню заявку-розрахунок про потребу в марках за їх видами, копію платіжного документа на перерахування плати за марки з відміткою банку про дату виконання платіжного доручення та звіт про використання марок, придбаних у попередньому місяці.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання