Запитання - відповіді

Якщо дати розливу алкоголю та випуску марок збігаються
Чи повинна дата розливу алкогольних напоїв (вироблених в Україні та іноземного виробництва) збігатися з датою випуску марок акцизного податку?
Сергій Дорош , завідувач сектору контролю за виробництвом та обігом марки акцизного податку Управління ліцензування та організації контролю за обігом підакцизних товарів Департаменту податків і зборів з юридичних осіб Державної фіскальної служби України

Згідно з підпунктами 14.1.107 та 14.1.109 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу маркою акцизного податку є спеціальний знак для маркування, зокрема алкогольних напоїв, віднесений до документів суворого обліку, який підтверджує сплату акцизного податку, легальність ввезення та реалізації на території України цих виробів.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання