Запитання - відповіді

Зміна зразка акцизних марок
Чи потрібно переклеювати марки акцизного податку на алкогольних напоях і тютюнових виробах у зв’язку із введенням в дію марок акцизного податку нового зразка?
Сергій Дорош , завідувач сектору контролю за виробництвом та обігом марки акцизного податку Управління ліцензування та організації контролю за обігом підакцизних товарів Департаменту податків і зборів з юридичних осіб Державної фіскальної служби України

Згідно зі ст. 11 Закону № 481 алкогольні напої та тютюнові вироби, які виробляються в Україні, а також такі, що імпортуються в Україну, позначаються марками акцизного податку в порядку, визначеному законодавством.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання