Запитання - відповіді

Реалізація продукції власного виробництва
Підприємство реалізує продукцію власного виробництва. Чи потрібно йому застосовувати РРО?
Володимир Ошкало , головний державний ревізор-інспектор

Пунктом 1 ст. 9 Закону про РРО встановлено, що РРО та РК не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту) підприємствами...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання