Запитання - відповіді

Заповнення видаткових ордерів при проведенні інкасації
Чи заповнюється реквізит «Видати» у видатковому касовому ордері упов­новаженою особою банку при проведенні інкасації?
Володимир Ошкало , головний державний ревізор-інспектор

Пунктом 29 розділу III Положення № 148 передбачено, що приймання одержаної з банку готівки в касу та видача готівки з каси для здавання її до банку оформлюються відповідними касовими ордерами (прибутковим або видатковим) з відображенням такої касової операції у касовій книзі.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання