Запитання - відповіді

Обмеження щодо кількості роздрукування Z-звітів
Чи є обмеження щодо кількості роздрукування Z-звітів протягом робочого дня (зміни)?
Олександр Хівренко , головний державний ревізор-інспектор
Андрій Бондаренко , заступник директора Департаменту — начальник Управління перевірок окремих платників Департаменту аудиту Державної фіскальної служби України

Пунктом 9 ст. 3 Закону про РРО передбачено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані щодня друкувати на РРО (за винятком автоматів з продажу товарів (послуг)) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій.

Відповідно до п. 8 глави 4 розділу II Порядку КОРО у разі роздрукування на РРО протягом робочого дня кількох фіскальних звітних чеків усі вони підклеюються у відповідній КОРО, записи в розділі 2 КОРО здійснюються за кожним фіскальним звітним чеком окремо.

Отже, обмежень щодо кількості роздрукування Z-звітів протягом робочого дня (зміни) немає.