Запитання - відповіді

Поліграфічні послуги
Кому може надавати послуги з виготовлення поліграфічної продукції фізична особа — підприємець — платник єдиного податку другої групи?
Тетяна Федченко , заступник директора Департаменту — начальник Управління адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС України
Наталія Фокіна , головний державний ревізор-інспектор

Спрощена система оподаткування є особливим механізмом справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів на сплату єдиного податку в порядку та на умовах,  визначених Податковим кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку і звітності, а також установлює певні вимоги й обмеження.

До платників єдиного податку другої групи згідно з пп. 2 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу належать підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року вони відповідають сукупності таких критеріїв:

  • не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
  • обсяг доходу не перевищує 1 500 000 грн.

Отже, платник єдиного податку другої групи має право приймати замовлення на надання послуг із виготовлення поліграфічної продукції винятково від суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців)  — платників єдиного податку та/або населення.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання