Запит  
   
Починаючи з дати  
   
Закінчуючи датою  
Нові відповіді: Рентна плата
Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку є опікуном двох неповнолітніх дітей, які є власниками земельної ділянки, успадкованої від батьків. Цю земельну ділянку підприємець використовує у своїй господарській діяльності. Чи потрібно в такому разі сплачувати земельний податок?
Фізична особа, ветеран війни, є членом гаражно-будівельного кооперативу (далі — ГБК). Чи розповсюджується на неї пільга, передбачена ст. 281 Податкового кодексу, щодо звільнення від сплати земельного податку на земельну ділянку, на якій знаходиться гараж? Та чи має право ГБК не сплачувати земельний податок за цю земельну ділянку у зв’язку з пільгою її власника?
Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку використовує у своїй господарській діяльності земельну ділянку під належними йому на праві власності нежитловими будівлями. Чи потрібно в такому випадку сплачувати земельний податок?
Пенсіонерка за віком має приватизовану земельну ділянку розміром 0,12 га в садівничому товаристві. Чи повинна вона сплачувати земельний податок за свою ділянку та за землі загального користування у такому товаристві?
Хто є платниками рентної плати за спеціальне використання води у 2018 р.?
Чи потрібно подавати податкову звітність та сплачувати рентну плату за спецвикористання води, якщо отримано дозвіл на таке користування, а саме вирощування товарної риби без скиду води, але з моменту отримання дозволу і по теперішній час господарська діяльність не ведеться?
Чи правомірне застосування коефіцієнта 0,3 до ставок рентної плати за спецвикористання води суб’єктом господарювання, який здійснює централізоване постачання холодної та гарячої води і водовідведення для населення, підприємств та інших споживачів на підставі ліцензії на централізоване водопостачання?
Суб’єкт господарювання — первинний водокористувач забезпечує населення питною водою. Чи виникає у нього об’єкт оподаткування рентною платою за спецвикористання води?
Чи потрібно сплачувати рентну плату за спецвикористання води суб’єкту господарювання, який отримав дозвіл на спецводокористування (вирощування товарної риби у ставках без скиду води), але з моменту отримання дозволу не здійснював господарську діяльність?
Чи є платником рентної плати за спецвикористання води суб’єкт господарювання, який на підставі укладеного договору на послуги централізованого водопостачання та водовідведення окрім використання води для задоволення винятково власних питних і санітарно-гігієнічних потреб постачає воду орендарям власних приміщень?
Як застосовується коефіцієнт рентабельності гірничодобувних підприємств при обчисленні податкових зобов’язань з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин (далі — рентна плата) у 2017 р.?
Підприємство ТЕЦ згідно з укладеними окремими договорами про надання послуг з питного водопостачання є вторинним водокористувачем та використовує воду для задоволення власних господарсько-побутових потреб, а також є постачальником гарячої води для потреб населення. Чи є таке підприємство платником рентної плати?
Чи є платником рентної плати за спецвикористання води водокористувач, який використовує воду, отриману від постачальника згідно з договором про надання послуг з водопостачання та приймання стічних вод через приєднані мережі?
Підприємство подає декларацію з рентної плати за спецвикористання води за місцем знаходження водного об’єкта. Чи потрібно подавати копію такої декларації за основним місцем обліку?
Чи є підприємство, яке отримує воду відповідно до договору на поставку води від первинного водокористувача для здійснення господарської діяльності, платником рентної плати за спеціальне використання води?
Підприємством укладено договір про надання послуг з водопостачання з центральним водопостачальником. Приміщення, в яке постачається вода, здається в оренду. Хто є платником рентної плати: орендар такого приміщення чи орендо­давець?