Запитання - відповіді за тегом

експорт
Як сільгоспвиробнику — суб’єкту спеціального режиму оподаткування ПДВ відобразити експорт зерна власного виробництва у звітності з ПДВ? З яким знаком — «+» чи «–» показати податковий кредит у рядку 14 Декларації «0121» та «0110»?
Підприємство протягом 2015 р. згідно з контрактом із контрагентом — непов’язаною особою, зареєстрованою у Швейцарії, експортувало сільгосппродукцію. Сума реалізованої контрагенту продукції становить більше 70 млн грн. З 16.09.2015 р. Швейцарію було виключено із переліку Кабінету Міністрів України, затвердженого на виконання пп. 39.2.1.2 пп. 39.2.1 пп. 39.2 ст. 39 Податкового кодексу. Звіт про контрольовані операції за 2015 р. підприємством було подано своєчасно у квітні 2016 р. Але, враховуючи те, що на момент подання звіту Швейцарію було виключено із відповідного переліку, а отже, будь-які операції із контрагентом з цієї країни вже не вважались контрольованими, підприємство операції з контрагентом із Швейцарії до звіту не включало. Чи вважаються такі дії порушенням податкового законодавства?
Які санкції можуть бути застосовані до суб’єкта ЗЕД за неповернення валютної виручки, ненадходження товару в установлений законодавством строк?
Як визначити дату виникнення податкового зобов’язання з ПДВ при експорті товарів, якщо дата оформлення митної декларації та дата фактичного перетинання товаром митного кордону України припадають на різні податкові періоди?
За яких підстав призупиняється нарахування штрафних санкцій за порушення строків розрахунків за експортно-імпортними операціями?
Чи знімає банк з валютного контро­лю імпортну операцію, якщо товар надійшов на територію України, але знаходиться на ліцензійному складі?
За яких обставин можуть бути про­довжені строки надходження валютної виручки або товару за імпортом?
Як визначається база оподаткування ПДВ при здійсненні платником ПДВ операції з вивезення товарів за межі митної території України у митному режимі експорту за ціною, нижчою за ціну їх придбання?
Підприємство здійснює постачання товарів нерезиденту. У яких випадках та за яких умов банк знімає з конт­ролю таку операцію?
Суб’єкт господарювання, що є платником акцизного податку з реалізації пального, планує здійснювати операції з вивезення (експорту) підакцизної продукції за межі митної території України. Чи потрібно йому сплачувати акцизний податок при здійсненні таких операцій?
Сільськогосподарське підприємство — платник єдиного податку четвертої групи реалізує продукцію на експорт. Чи визнаються такі операції контрольованими?