Запитання - відповіді за тегом

газ
Чи потрібно складати розрахунок коригування до податкової накладної, виписаної на постачання природного газу споживачу, в якій у графі 2 «Номенклатура товару» зазначено «Газ природний», код УКТ ЗЕД 2711 21 00 00, тоді як від постачальника отримано акт прийому-передачі та податкову накладну із зазначенням номенклатури товару «Газ природний, ввезений на митну територію України», код УКТ ЗЕД 2711 21 00 00?
Суб’єкт господарювання здійснює ввезення на митну територію України та оптову торгівлю скрапленими вуглеводневими газами. При цьому під час зберігання їх в резервуарах сторонніх газонаповнювальних станцій (ГНС) замовляє у власника ГНС послуги зі змішування різних марок газів на потужностях цих ГНС. Чи вважається такий суб’єкт платником акцизного податку? Якщо так, то чи потрібно ГНС компенсувати суму сплаченого акцизного податку?
Чи потрібно суб’єкту господарювання складати акцизні накладні на обсяг скрапленого газу, який реалізується на спеціалізованих аукціонах для потреб населення?
Підприємство планує здійснювати торгівлю скрапленим газом виключно для потреб населення. За правилами пп. 213.3.11 ст. 213 ПКУ такі операції з реалізації звільняються від оподаткування. Чи потрібно підприємству обліковувати обсяги такого пального в СЕАРП?