Запитання - відповіді за тегом

корпоративні права
Як оподатковуються дивіденди, нараховані на користь фізичної особи?
Юридичною особою — нерезидентом для оптимізації власної господарської діяльності створено траст відповідно до ст. 2 Гаазької конвенції для керування українськими товариствами. Чи підпадають такі особи під визначення «пов’язані особи»?
Чи правомірне перебування підприємства на спрощеній системі оподаткування після відчуження ним корпоративних прав шляхом їх продажу у зв’язку з виходом зі складу засновників іншого підприємства, що перебуває на загальній системі оподаткування?
Чи може перебувати на спрощеній системі оподаткування платник єдиного податку третьої групи у разі продажу корпоративних прав у формі частки, яка належить йому, у статутному фонді іншої юридичної особи?
Як оподатковується дохід в результаті прийняття фізичною особою у дарунок (у зв’язку зі зміною складу засновників (учасників) юридичної особи — резидента України) корпоративних прав від іншої фізичної особи, яка не є членом її сім’ї першого чи другого ступеня споріднення?
Як визначається об’єкт оподаткування та дохід юридичної особи — платника єдиного податку третьої групи при здійсненні операцій з корпоративними правами?
Один із засновників передає корпоративні права підприємству в обмін на майно у вигляді основних засобів, що належать такому підприємству. Які наслідки такої операції для оподаткування податком на прибуток підприємств?
Чи може благодійний фонд, який має статус неприбуткової організації, придбавати у власність корпоративні права господарського товариства?
Чи визнаються господарські операції з продажу корпоративних прав нерезидента контрольованими? Якщо так, то у яких випадках?