Запитання - відповіді за тегом

митна територія
Чи потрібно складати розрахунок коригування до податкової накладної, виписаної на постачання природного газу споживачу, в якій у графі 2 «Номенклатура товару» зазначено «Газ природний», код УКТ ЗЕД 2711 21 00 00, тоді як від постачальника отримано акт прийому-передачі та податкову накладну із зазначенням номенклатури товару «Газ природний, ввезений на митну територію України», код УКТ ЗЕД 2711 21 00 00?
Як визначити базу оподаткування акцизним податком операцій із ввезення на митну територію України тютюнових виробів для електричного нагрівання, що класифікуються за кодом 2403 99 90 00 згідно з УКТ ЗЕД і належать до підакцизних товарів, на які визначено специфічну ставку акцизного податку (559,78 грн за 1 кг (нетто))?
Суб’єкт господарювання ввозить на митну територію України пальне у споживчій тарі ємністю до 2 л з метою реалізації. Чи потрібно такому суб’єкту сплачувати акцизний податок із ввезених підакцизних товарів і чи є він платником акцизного податку з реалізації пального?
Який порядок формування податкового кредиту при безоплатному отриманні від нерезидента необоротних активів, ввезених на митну територію України?
Які особливості реалізації на митній території України пального за нульовою ставкою акцизного податку?
Як визначається база оподаткування ПДВ при здійсненні платником ПДВ операції з вивезення товарів за межі митної території України у митному режимі експорту за ціною, нижчою за ціну їх придбання?
Чи утримується податок на доходи нерезидентів під час виплати нерезиденту винагороди за договором про надання брокерських послуг, які надаються за межами митної території України?
Чи виникає податковий кредит з ПДВ на підставі тимчасової митної декларації, адже ПДВ сплачується саме під час її подання?
Суб’єкт господарювання є імпортером підакцизного товару «присадка — очищувач паливної системи» (код 3811 90 00 00 згідно з УКТ ЗЕД) у споживчих тарах ємністю до 2 л з метою його подальшої реалізації суб’єктам господарювання — офіційним дилерам на території України. Чи потрібно йому реєструватися платником акцизного податку?
Громадянин має на меті придбати активи іноземної компанії. Чи потрібно повідомляти контролюючий орган про придбання такого активу шляхом подання декларації або зазначати понесені витрати на придбання такого іноземного активу?
Чи підлягає оподаткуванню ПДВ операція із внесення до статутного фонду резидента нерезидентом через представництво, яке зареєстровано платником ПДВ, нерухомого майна, розташованого на митній території України?
Підприємство планує ввозити промислово виготовлений різаний тютюн для проведення досліджень. Чи оподатковуються акцизним податком операції з ввезення на митну територію України такого тютюну?
Чи підлягають оподаткуванню митними платежами та підтвердженню відповідності мобільні телефони у кількості 3 шт. загальною вартістю 3 000 євро, що ввозяться громадянином на митну територію України для власного використання?
На яку дату у платника податку виникають податкові зобов’язання з ПДВ за пп. «б» п. 187.1 ст. 187 ПКУ та, відповідно, в якому звітному періоді має бути відображена операція з вивезення товару за межі митної території України, якщо, наприклад, митна декларація оформлена 30 або 31 числа одного місяця, а фактичне вивезення товару за межі митної території України відбулося 1 або 2 числа наступного місяця?
Видавництво — платник ПДВ здійснює постачання друкованих засобів масової інформації (журнали) та інших товарів з логотипом видавництва, які в окремих випадках розповсюджуються безкоштовно в рекламних цілях. Чи оподатковуються ПДВ такі операції?
Підприємство здійснило ввезення товарів на митну територію України і відобразило цю операцію у складі податкового кредиту декларації з ПДВ за червень 2019 р., внаслідок чого виникло від’ємне значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з ПДВ, яке перенесене в податкову звітність з ПДВ за наступні періоди. Чи є правомірним заявлення до бюджетного відшкодування від’ємного значення, яке виникло в результаті включення до складу податкового кредиту ПДВ, сплаченого при ввезенні товарів на митну територію України?