Запитання - відповіді за тегом

торгівля
Чи має право фізична особа — підприємець, яка є платником єдиного податку другої групи (код КВЕД 46.90 «Неспеціалізована оптова торгівля»; код КВЕД 47.19 «Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах (основний)»), продавати товари (канцтовари, друковану продукцію) юридичним особам та фізичним особам — підприємцям, які застосовують загальну систему оподаткування?
Який порядок визначення податкових зобов’язань з ПДВ та складання податкових накладних за операціями з реалізації подарункового сертифіката підприємством, яке здійснює роздрібну торгівлю з використанням РРО, та у разі оплати таким сертифікатом придбаної продукції?
Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку третьої групи, яка займається роздрібною торгівлею, змінила місце провад­ження господарської діяльності. Чи потрібно інформувати органи ДФС про зазначені зміни?
Суб’єкт господарювання, який має ліцензію на право роздрібної торгівлі, придбав алкогольні напої з оформленням відповідних документів у іншого суб’єкта господарювання, який також має відповідну ліцензію. Чи можна такому суб’єкту господарювання у подальшому реалізовувати напої іншим суб’єктам господарювання?
Суб’єкт господарювання продає алкогольні напої, використовуючи РРО, зазначений у додатку до ліцензії. Чи має він право використовувати РРО, який переноситься в межах однієї господарської одиниці (за однією адресою) на інший поверх, літній майданчик тощо?
Як відобразити у графі 2 книги обліку доходів та витрат суму доходу, отриманого від здійснення господарської діяльності з роздрібної торгівлі підакцизними товарами?
Суб’єкт господарювання здійснює ввезення на митну територію України та оптову торгівлю скрапленими вуглеводневими газами. При цьому під час зберігання їх в резервуарах сторонніх газонаповнювальних станцій (ГНС) замовляє у власника ГНС послуги зі змішування різних марок газів на потужностях цих ГНС. Чи вважається такий суб’єкт платником акцизного податку? Якщо так, то чи потрібно ГНС компенсувати суму сплаченого акцизного податку?
Чи повинен суб’єкт господарювання видавати розрахункові документи під час торгівлі на ярмарках, що проводяться у навчальних закладах?
Чи є підставою для відмови у реєстрації платником єдиного податку наявність у статуті підприємства виду діяльності, який не надає права перебувати на спрощеній системі оподаткування, а саме продаж легкових автомобілів, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів (класи за КВЕД 45.11, 45.19, 45.40 розділу 45 ДК 009:2010), тобто торгівля підакцизними товарами, при цьому якщо фактично підприємство не здійснює та не планує здійснювати таку діяльність?
Підприємство планує здійснювати торгівлю скрапленим газом виключно для потреб населення. За правилами пп. 213.3.11 ст. 213 ПКУ такі операції з реалізації звільняються від оподаткування. Чи потрібно підприємству обліковувати обсяги такого пального в СЕАРП?