Запитання - відповіді за тегом

звітний період
Чи нараховуються суб’єктом спеціального режиму оподаткування податкові зобов’язання з  ПДВ відповідно до п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу у разі, якщо товари/послуги, при придбанні яких було сформовано податковий кредит, використані для посіву та вирощування сільськогосподарських культур, сходження яких не відбулося?
Чи має право платник податку на прибуток, що звітує щокварталу, на зменшення зобов’язання з цього податку на суму податку на нерухоме майно у квартальній декларації з податку на прибуток? Якщо так, то в яких рядках декларації така сума відображається?
Підприємство подає звітність з податку на прибуток щокварталу. Чи має таке підприємство право на зменшення податкового зобов’язання з податку на прибуток, зазначеного у квартальній звітності, на суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
Відповідно до п. 38 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31.12.2016 р. авансовий внесок з цього податку у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 р. Чи можна суму таких авансових внесків сплачувати частинами?
Яким чином відображаються у податковій звітності з ПДВ операції з прид­бання товарів/послуг у неплатників ПДВ та чи потрібно нараховувати податкові зобов’язання відповідно до п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу у разі використання таких товарів/послуг у звільнених від оподаткування операціях?
Працівника звільнено з підприємства (21.11.2016 р.). У грудні зазначеній особі нараховано премію за відпрацьований час. В якому звітному періоді та за якою ознакою відобразити у формі № 1ДФ нараховану премію? Чи потрібно буде ще раз проставляти в цій формі дату звільнення працівника?
Як виправити помилки, допущені у раніше поданій Декларацій у наступних періодах звітного року?
Підприємство утворено внаслідок реорганізації шляхом злиття двох інших підприємств, які наразі перебувають у стані припинення, та є їх правонаступником (майно підприємств передано за передавальними актами у 2016 р.). За результатами попередньої фінансово-господарської діяльності зазначені підприємства мають суми від’ємного значення, що зараховуються до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, а в СЕА ПДВ обліковуються суми податку, на які ці підприємства мають право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в ЄРПН (далі — ∑Накл). Чи підлягають перенесенню до складу податкового кредиту підприємства-правонаступника суми від’ємного значення підприємств, що реорганізуються, та чи буде враховано їх ∑Накл при обрахунку ∑Накл підприємства-правонаступника?
Приватний підприємець подав форму № 1ДФ за II квартал 2016 р. з неправильно зазначеною сумою доходів. Уточнюючу форму за цей квартал він подав у вересні 2016 р. За III квартал 2016 р. підприємцем було подано форму № 1ДФ у встановлені терміни, однак при поданні цієї форми за IV квартал у січні 2017 р. ним помилково проставлено, що це звітність за III квартал, при цьому показники поданих звітів є різними. Як виправити ситуацію і яку відповідальність передбачено за таке порушення?
У якому звітному періоді відображати у звітності податкові зобов’язання з розблокованих податкових накладних — у періоді блокування чи в періоді розблокування таких накладних?
Чи зобов’язаний платник податку здійснити виправлення показників у рядках 01 та 02 декларації з податку на прибуток підприємства, які відображені на підставі фінансових звітів, що підлягають виправленню шляхом коригування сальдо нерозподіленого прибутку на початок звітного року?
Чи можна подати уточнюючий розрахунок з податку на прибуток після уточнення Звіту про контрольовані операції протягом 2555 днів?
Чи має право платник ПДВ шляхом подання уточнюючого розрахунку змінити задекларовану суму від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду на бюджетне відшкодування на рахунок платника у банку або зарахувати у зменшення суми податкового боргу з ПДВ?
Акцизну накладну складено 28.02.2019 р., а зареєстровано в ЄРАН — 05.03.2019 р. За який період (лютий чи березень) у декларації акцизного податку потрібно відобразити таку акцизну накладну?
Чи може платник податку за рахунок переплати з ПДВ, яка обліковується в його інтегрованій картці, сплатити поточні податкові зобов’язання з ПДВ за результатами звітного періоду, не здійснюючи поповнення рахунку у СЕА ПДВ?
Чи має право платник ПДВ — боржник при перерахуванні коштів новому кредитору згідно з договором факторингу на отримання бюджетного відшкодування ПДВ?
На яку дату у платника податку виникають податкові зобов’язання з ПДВ за пп. «б» п. 187.1 ст. 187 ПКУ та, відповідно, в якому звітному періоді має бути відображена операція з вивезення товару за межі митної території України, якщо, наприклад, митна декларація оформлена 30 або 31 числа одного місяця, а фактичне вивезення товару за межі митної території України відбулося 1 або 2 числа наступного місяця?