Передплата електронної версії (онлайн)

Лише 180 гривень на місяць і Ви у курсі усіх податкових новин!

«Вісник. Офіційно про податки» – провідне та авторитетне податкове видання України. Воно видається з 1995 року.

Про позитивну оцінку його роботи свідчить той факт, що вже декілька років  сайт журналу  www.visnyk.ua, за оцінками незалежних експертів, досяг лідируючих позицій на ринку ділових і фінансових ЗМІ (50 000 – 60 000 щоденних переглядів). А серед  бухгалтерських і податкових видань наш сайт за цим показником – беззаперечний лідер.

На сьогодні журнал – це сучасне електронне щотижневе видання  на сайті  www.visnyk.ua. Його головне призначення – щотижневе комплексне інформування платників податків про оподаткування в Україні. Про це свідчить наш архів. Кожний номер журналу містить цікаву, корисну та актуальну податкову інформацію: підсумки тижня; різноманітні статті про оподаткування; коментарі до податкових новацій та проблемних ситуацій; щотижневі огляди ІПКЗІР та податкової судової практики; консультації посадових осіб податкових та інших контролюючих органів; точки зору провідних податкових експертів; відповіді на запитання від наших читачів.

При цьому сайт дозволяє  не лише читати  журнал, але й постійно стежити за актуальними податковими новинами (25-30 інформаційних повідомлень щодня). Адже до цієї інформації у платників податків є постійний інтерес. Тож сайт оперативно доносить до платників податків усю наявну інформацію про зміни в оподаткуванні (як про діючі, так і заплановані), про підходи ДПС до оподаткування, а також про нову роз’яснювальну та судову практику. Крім того через сайт можна отримати доступ до книг на податкову тематику,  щорічних оглядів ІПК та судових рішень.

При цьому повний (платний) доступ до сайту відкриває його читачам ще більше різнопланової інформації, в тому числі з альтернативними точками зору, рекомендаціями експертів  податкової сфери, електронними додатками, текстами ІПК, відповідями ЗІР, різноманітними довідниками.

Увага! 12 місяців за ціною 8

Оформити повний доступ до сайту можна тут або за адресою online.peredplata@visnyk.ua.


 Ігор Сухомлин, головний редактор
(golovred@visnyk.ua)

 

Порядок підключення до електронної версії


Підпишіться на журнал «Вісник. Офіційно про податки» в електронному (онлайн) вигляді у зручний для вас спосіб. 

Передплата, реклама та партнерство: (066) 445-66-93, Леся Михайловська 

E-mail: svc_25@ukr.net

Для підписки у режимі online, Вам необхідно пройти реєстрацію, або ж авторизуватись. Замовити журнал у нас:
  • за телефоном: (044) 501-06-43
  • у філіях ДП «СВЦ»
Миттєвий доступ одразу після оплати! Доступ надається після реєстрації та пересилання копії документа, який підтверджує передплату, на e-mail: online.peredplata@visnyk.ua

Оформіть заявку на передплату «Вісника»: